Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close
Multibond-85 (400g) complex smar do łożysk Zobacz większe

Multibond-85 (400g) complex smar do łożysk

MB850400

Nowy produkt

wielofunkcyjny smar do łożysk na bazie oleju mineralnego oraz kompleksowego mydła litowego, zawierającego dodatki przeciwzużyciowe, antyutleniające i antykorozyjne. Do smarowania wysoko obciążonych łożysk tocznych i ślizgowych, również w centralnych układach smarowania.

Więcej szczegółów

19,68 zł brutto


16,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zalecany do smarowania łożysk piast kół samochodowych, silników elektrycznych, gorących wentylatorów, a także prowadnic, przegubów i innych mechanizmów samochodowych oraz przemysłowych. Może być używany do smarowania długookresowego i bezserwisowego różnego typu maszyn i urządzeń bez konieczności dodatkowego „dosmarowywania” w trakcie normalnej eksploatacji.

Wysoka temperatura kroplenia, bardzo dobra pompowalność, duża odporność na działanie gorącej wody, dobre własności smarne i niskotemperaturowe, kompatybilność z elementami wykonanymi ze stopów miedzi, jak również bardzo wysoka stabilność w trakcie magazynowania,smarowanie również poprzez centralne układy smarowania

Zapach: słaby
Kolor: brązowy/czerwony 
Postać: miękka pasta
Skład chemiczny: olej mineralny, kompleks mydeł litowych, modyfikatory
Gęstość: 0,98g/ml
Temperatyra kroplenia: 260oC
Temperatura stosow.:-40 +160(200)oC
Penetracja (ISO 2137, 1/10 mm): 285

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz

Chemia przemysłowa Multibond

Skrót asortymentu chemii przemysłowej Multibond

Pobierz (1.72M)